Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem – černá/chrom


Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem

Úvod

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem je moderní kohoutková nástěnná vanová baterie s praktickým sprchovým setem. Kombinace černé a chromové barvy dodává modernímu koupelnovému interiéru zajímavý vzhled. Baterie má rozteč 150 mm a matný povrch.

Vlastnosti

  • Rozteč: 150 mm
  • Barva: černá/chrom
  • Typ baterie: kohoutková nástěnná vanová baterie
  • Design: moderní
  • Material: kov
  • Sprchový set: ano

Instalace

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem je snadno instalovatelná. Baterii lze namontovat na stěnu s pomocí kovových kotviček. Připojení k vodovodu je jednoduché a intuitivní. Baterie lze instalovat jak na vanu, tak na umyvadlo nebo bidet.

Použití

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem uspokojí všechny vaše potřeby při koupání. S pomocí praktického sprchového setu si můžete snadno a pohodlně umýt i vlasy. Díky modernímu designu a kombinaci černé a chromové barvy baterie krásně zapadne do každé moderní koupelny.

Sprchový set

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem
Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem černá/chrom s matným povrchem.

Závěr

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s 150mm sprchovým setem je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní kohoutkovou nástěnnou vanovou baterii s praktickým sprchovým setem. Díky krásné kombinaci černé a chromové barvy a matnému povrchu baterie krásně zapadne do každé moderní koupelny. Dozvědět se více o produktu můžete na stránkách prodejce.