Tmavě šedá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO – luxus a pohodlí pro vaši jídelnu

Nábytek je jedním z nejdůležitějších prvků v každém domě. Nejen, že musí být funkční a praktický, ale také krásný a stylový. Jídelna je místnost, kde trávíte mnoho času se svými blízkými a toužíte po pohodlí a luxusu. Proto jsme pro vás připravili novou kolekci jídelních židlí MICADONI NAWAJO. Tmavě šedá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO je vynikajícím příkladem toho, jakým způsobem lze spojit krásu a pohodlí v jednom kusu nábytku.

Zaujme svým elegantním designem

Příjemné sametové čalounění v šedé barvě vytváří v kombinaci s černě lakovanou bukovou podnoží atraktivní kontrast, díky čemuž je tato židle neotřelým kouskem nábytku. Díky zaoblenému opěradlu získáte maximální komfort a prožitek z posezení. Židle zaujme skvělé místo v klasických i moderních interiérech.

TIP K ČIŠTĚNÍ: Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), Které by mohly poškodit váš nábytek.

Stylová jídelní židle MICADONI NAWAJO

Tmavě šedá sametová jídelní židle MICADONI NAWAJO je jedním z nejpopulárnějších kousků nábytku na trhu. Díky svému jedinečnému designu bude skvělým doplňkem vaší jídelny. Sametový povrch židle je hladký a příjemný na dotek, což zajišťuje maximální pohodlí pro vaše posezení. Židle se velmi snadno kombinuje s ostatními kousky nábytku v místnosti, díky čemuž můžete vytvořit dokonalý celek, který bude přesně odpovídat vašemu vkusu.

Nezapomeňte, že si můžete koupit vaší vysněnou židli MICADONI NAWAJO na našich stránkách. Více informací najdete na našem webu: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/tm