Tempo Kondela Lavice LAVIDA TYP 3 – přírodní/šedá: Ideální volba pro vaši zahradu nebo terasu!

Chcete mít na své zahradě nebo terase něco, co bude nejen pohodlné, ale také stylové? Potom je tu pro vás lavice LAVIDA TYP 3 od značky Tempo Kondela.

Tempo Kondela Lavice LAVIDA TYP 3 - přírodní/šedá

Lavice v jednoduchém klasickém designu. Jeho rám je vyroben z lakovaného bambusu, který dodává lavici příjemný přírodní vzhled. Sedací část naopak pokrývá čalounění z šedé látky, která se hezky sladí s celkovým designem lavice. Díky tomuto vyváženému kombinování materiálů vypadá lavice velmi elegantně a bude skvěle doplňovat váš exteriér.

Lavice s úložným prostorem

Ale nedělá lavice LAVIDA TYP 3 jen dobrou práci svým vzhledem. Jeho funkčnost je také velmi vysoká.

Tempo Kondela Lavice LAVIDA TYP 3 - přírodní/šedá s úložným prostorem

Lavice poskytuje úložný prostor ve spodní části, kam můžete odložit své boty a udržet tak v předsíni pořádek. To je velmi praktické řešení pro ty, kteří nemají rádi nepořádek na svém venkovním nebo vnitřním prostoru.

Všestrannost kuchyně a obývacího pokoje

Ale nezůstává to jen u venkovního stylu.

Tempo Kondela Lavice LAVIDA TYP 3 - přírodní/šedá v kuchyni

Lavice LAVIDA TYP 3 je vhodná i do kuchyně či obývacího pokoje ve venkovském stylu. Pokud se vám tedy líbí venkovský styl, můžete tento typ lavice zvolit i pro vnitřní prostory. Lavice vypadá také skvěle oproti ostatním kouskům nábytku, takže se vám snadno zapadne do interiéru vašeho domu či bytu.

Nákup a montáž

Co se nákupu a montáže týká, můžete být klidní.

Tempo Kondela Lavice LAVIDA TYP 3 - přírodní/šedá dodávaná v demontu

Lavice LAVIDA TYP 3 je dodávána v demontu, ale nebojte se, montáž není složitá. Navíc, pokud máte nějaké problémy, návod k montáži vám pomůže celý proces jednodušeji a rychleji zvládnout. A pak si můžete už jen užívat své nové stylové lavice.

Tak co tedy říci závěrem? Pokud hledáte kvalitní a stylový kousek nábytku pro svou terasu, zahradu nebo interiér, rozhodně si vezměte lavici LAVIDA TYP 3 od Tempo Kondela v potaz. Tato lavice s přírodním bambusovým rámem a šedým čalouněním vypadá nejen skvěle, ale také má mnoho praktických využití.

Chcete si lavici LAVIDA TYP 3 od Tempo Kondela objednat? Jednoduše klikněte na tento odkaz a kompletní informace o produktu najdete na stránkách obchodu Codina.