Stylová jídelní židle Diego od Halmar v bílé/Inari 91 barvě


Moderní čalouněná jídelní židle s dřevěnými nohami z bukového dřeva je dodávána ve dvou barevných provedeních:

Dub sonoma/Inari 23

Bílá/Inari 91

Tyto židle se hodí jak do moderních interiérů v domácnosti, tak do klasicky zařízených kuchyní či jídelen. Jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou vhodné do společenských prostor.

Moderní design těchto židlí vychází z jasných linií a minimalismu. Jejich čistý vzhled podtrhuje využití vysoce kvalitních materiálů a precizní zpracování. Halmar, jejich výrobce, se totiž pyšní pověstí kvalitní a spolehlivé značky.

Jídelní židle Diego jsou dostupné v bílé/Inari 91 barvě, která je ideální pro ty, kteří hledají základní, ale stylovou barvu, která se dokáže snadno sladit s ostatním nábytkem a interiérem. Na druhé straně, pro ty, kteří hledají netradičnější variantu, je k dispozici kombinace dub sonoma/Inari 23.

Jídelní židle Diego
Jídelní židle Diego v bílé/Inari 91 barvě

Jak již bylo zmíněno výše, jídelní židle Diego jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jejich sedák a opěradlo jsou čalouněné kvalitní textilií Inari 91 a nohy jsou vyrobeny z pevného bukového dřeva, což garantuje jejich stabilitu a odolnost vůči poškození a opotřebení.

Vzhledem k tomu, že jsou židle Diego určeny výhradně pro domácí interiéry, může být výběr barev a materiálů klíčový pro vytvoření harmonického prostředí v místnosti. Bílá/Inari 91 barva je klasickou kombinací, která snadno zapadne do většiny interiérů. Dub sonoma/Inari 23 variantu lze na druhé straně použít jako zajímavý kontrast k ostatnímu nábytku.

Pokud hledáte stylovou a kvalitní jídelní židli pro vaši domácnost, pak je jídelní židle Diego od Halmar právě pro vás. Navštivte https://www.velkynabytek.cz/produkt/halmar-jidelni-zidle-diego-bila-inari-91-2 a objednejte si ještě dnes.