Stylová a praktická šatní skříň CALDO v dubovém provedení

Šatní skříň CALDO je moderní, prostorná a velmi praktická. Zároveň se může pochlubit příjemným designem, který se bude skvěle vyjímat v každé ložnici či předsíni. Pokud tedy hledáte funkční skříň s pěkným vzhledem, měli byste si určitě přečíst dál.

Šatní skříň CALDO

Jak už bylo řečeno, šatní skříň CALDO je velmi prostorná. Disponuje hned několika oddíly, kde si snadno uskladníte oděvy, boty, doplňky i ložní prádlo. Můžete si vybrat variantu se závěsy, nebo s policemi a zásuvkami podle svých potřeb.

Kvalitní provedení

Šatní skříň CALDO je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost i pevnost. Konstrukce je stabilní a odolná, takže se skříň snadno postará o vaše věci i po mnoha letech používání.

Kvalitní materiály

Dubové provedení dodává šatní skříni CALDO punc elegance a luxusu. Dřevo je nejen velmi pevné, ale zároveň i krásně vypadá. Skříň se tak skvěle hodí k modernímu i tradičnímu vybavení interiéru.

Montáž a údržba

Šatní skříň CALDO je dodávána v rozebraném stavu, ale díky přiložené návodu na montáž si ji snadno složíte i sami. Údržba skříně je velmi jednoduchá, stačí ji pravidelně utírat vlhkým hadříkem a případně ji ošetřit vhodným prostředkem na dřevo.

Montáž a údržba

Závěr

Pokud tedy hledáte praktickou a stylovou šatní skříň, která vám uspořádá vaše věci a zároveň bude krásně vypadat, není co váhat. Využijte akční ceny a objednejte si šatní skříň CALDO v dubovém provedení ještě dnes! Navštivte stránku www.nabyteklevneji.cz, kde si ji můžete objednat za skvělou cenu.

Cena: 7 999 Kč

Objednat si