Skříň EMIO Typ 01 – elegantní kombinace dubu sonoma a bílé vysokého tempa


Skříň EMIO Typ 01 je kousek nábytku, který je vhodný do jakéhokoliv pokoje. Její kombinace dubu sonoma a bílé barvy jí dodává elegantní a moderní vzhled. Pokud hledáte skříň, která skvěle uskladní vaše oblečení i další věci, EMIO Typ 01 je tou pravou volbou.

Provedení:

Prostorná a praktická třídveřová skříň se zrcadlem je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma / bílá.

Skříň je uvnitř rozdělena na 3 části – boční části poskytují prostor pro zavěšení šatů na ramínkách, prostřední část disponuje dvěma policemi pro složení oblečení. Všechny části jsou navíc vybaveny policí na uložení dalších věcí.

Vespod je skříň doplněna třemi zásuvkami a dvěma dalšími úložnými prostory.

Skříň je na výběr ve 3 barevných provedeních: dub sonoma / bílá, dub sonoma / oranžová, dub sonoma / zelená.

Je součástí stylové sestavy EMIO vhodné především na zařízení dětského pokoje. Kompletní přehled všech komponentů viz související zboží.

Dodáváno v demontu.

Proč si pořídit právě tuto skříň?

Skříň EMIO Typ 01 je nejen moderní, ale také velmi praktická. Díky svým rozděleným vnitřním prostorem najdete snadno každou věc, kterou hledáte. A pokud potřebujete uschovat více věcí, má skříň také policí na uložení dalšího oblečení a dalších věcí.

Navíc je skříň k dispozici ve třech barevných provedeních, takže si určitě vyberete tou pravou pro váš interiér.

Pokud chcete mít v pokoji útulno a zároveň pořádek, skříň EMIO Typ 01 je tou pravou volbou.

Pořiďte si nyní skříň EMIO Typ 01 v provedení dub sonoma / bílá a užijte si praktickost a moderní vzhled do vašeho domova.

Skříň EMIO Typ 01

Ukázka barevného provedení skříně EMIO Typ 01