Praktický regál na boty Carryhome v bílém provedení – kde úschova bot sladíte s interiérem!

Moderní kus nábytku, který se hodí přesně do Vašeho interiéru, a to díky kombinaci pochromované oceli a bíle lakovaných dřevovláknitých desek. Regál na boty ‚Mariella‘ od značky CARRYHOME je ideální pro každou předsíň.

Jaký je design regálu na boty Carryhome?

Regál na boty se pyšní svým moderním designem. Jeho bílá barva sladí se všemi dalšími prvky v místnosti a pochromovaná ocel dodává regálu na boty Mariella nádech moderní elegance. Regál se skvěle hodí do každého moderního bytu.

Proč si zakoupit regál na boty Carryhome?

Věčným problémem každého z nás byly a budou boty, které se hromadí u vchodu. Díky regálu na boty Mariella od CARRYHOME už nebudou boty věčně uklízeny na nevhodných místech. V regálu na boty se vám vejde až osm párů obuvi, a navíc budou mít své stálé místo.

Jaký jsou rozměry regálu na boty Carryhome?

Regál na boty Carryhome má rozměry 80 x 32 x 30 cm (Š x V x H), a tedy výrazně pomůže s úschovou bot. Kromě toho je regál na boty na 2 police, takže Vaše oblíbené boty budou vždy připraveny k použití.

Odolnost Carryhome regálu na boty

Regál na boty Carryhome je vyroben z kvalitních materiálů. Je tedy odolný a spolehlivý, a tím ideální nábytek do Vaší předsíně. Regál má také maximální nosnost až 4 kg, takže se nemusíte bát, že by nedokázal unést svůj obsah.

CARRYHOME regál na boty ‚Mariella‘ je bezesporu skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje účinnou a praktickou úschovu bot, která zároveň bude sladěna s interiérem.

Pro více informací o Carryhome regálu na boty se podívejte na oficiální stránky.

carryhome regál na boty Mariella

Nabízíme Vám nejlepší kvalitu za nejnižší možnou cenu. S Carryhome regálem na boty ‚Mariella‘ budete mít vždy uklizeno a svůj nábytek budete moci sladit s moderním bydlením.

carryhome regál na boty Mariella

Stačí si jen vybrat boty, které se budou vyjímat na regálu a shlédnout, jak Carryhome regál na boty ‚Mariella‘ dokáže transformovat Vaší předsíň od neuspořádaného místa na jednom místě na elegantní a praktický kousek nábytku.