Orion Mlýnek z gumovníkového dřeva WOODEN v. 15,5 cm – přirozenost a kvalita v jednom!

Orion Mlýnek z gumovníkového dřeva WOODEN v. 15,5 cm je perfektní volbou pro ty, kteří hledají přírodní a kvalitní řešení pro mletí koření. Tento mechanický mlýnek na pepř nebo sůl je ideální pro dokončení pokrmů, ale zároveň dokáže dochutit hotová jídla přímo u stolu.

Čerstvě namleté koření má o 100 % lepší chuť i vůni

Pokud se zajímáte o kvalitu vašich jídel, určitě si oblíbíte tento mlýnek. Čerstvé namleté koření má totiž o 100 % lepší chuť i vůni než koření, které bylo mleté před týdnem. Díky němu tak vaše pokrmy získají novou úroveň chuti a vůně.

Kombinace gumovníkového dřeva a černé barvy zapadne do každé domácnosti

Kromě praktického využití při vaření oceníte určitě i jeho stylový vzhled. V kombinaci s gumovníkovým dřevem a černou barvou zapadne do rustikální i moderní domácnosti jako dílčí dekorace nebo dokonce jako zařízení na jídelním stole.

Orion Mlýnek z gumovníkového dřeva WOODEN v. 15,5 cm

Snadné nastavení hrubosti mletí

Jednou z jeho výhod je také snadné nastavení hrubosti mletí pomocí závitu. Díky tomu si můžete namlet koření přesně podle vašich představ. A pokud už bude mlýnek zase prázdný, pro plnění stačí jednoduše vytáhnout horní část a otvor naplnit.

Orion Mlýnek z gumovníkového dřeva WOODEN v. 15,5 cm

Keramický mlecí mechanismus pro efektivní mletí

Abychom nezapomněli na to nejdůležitější – mlecí mechanismus, který dělá z mlýnku plnohodnotného pomocníka na kuchyňském stole. V případě tohoto mlýnku je použit keramický mlecí mechanismus, který je nejen efektivní, ale také velmi odolný proti opotřebení.

Takže pokud hledáte přírodní a kvalitní řešení pro mletí koření, zkuste Orion Mlýnek z gumovníkového dřeva WOODEN v. 15,5 cm. Určitě nebudete zklamaní!