Nový sedák Trade Concept – prošívaný, tmavě modro-žlutý ve velikosti 40 x 40 cm!

Zpříjemněte si posezení s přáteli i s rodinou. Pokud máte rádi pohodlné posezení, není nic lepšího než si pořídit nový sedák Trade Concept. Tento prošívaný sedák je vyroben z kvalitního materiálu a má velikost 40 x 40 cm. Díky svému designu v tmavé modro-žluté kombinaci bude skvěle vypadat na vašich židlích a křeslech v interiéru, ale také na zahradě či chatě.

Odolný materiál pro každodenní používání

Sedák můžete používat kdykoli a kdekoliv. Prošitá struktura sedáku zajišťuje nejenom vysoký komfort, ale také velkou odolnost proti oděru a poškození. Potah podsedáku je nesnímatelný a velmi odolný. Nepropouští vodu a snadno se udržuje v čistotě. Proto je vhodný do prostředí, kde se děti často hrají a užíváte si společné chvíle s rodinou a přáteli.

Vyberte kvalitní sedák Trade Concept a užijte si komfort a odolnost na každém místě, kde potřebujete pohodlné posezení.

Snadné upevnění na židli

Součástí sedáku jsou i šňůrky, které pomáhají se snadným, ale pevným přichycením na židli. Vyberte si libovolnou židli a připevněte si na ni sedák Trade Concept. Díky tomuto triku máte pohodlné a originální posezení kdykoli a kdekoliv si přejete. Ať už se jedná o grilování, piknik, učení v kanceláři nebo sledování filmů s přáteli doma.

Závěrem bychom ještě rádi upozornili, že nedoporučujeme prát potah sedáku, ale pouze jej otírat vlhkým hadříkem. Takovou péči bude sedák Trade Concept vypadat jako nový a navíc vám bude sloužit po dlouhá léta.

Sedák Trade Concept

Chcete také kvalitní a pohodlné posezení na každém místě, kde ho potřebujete? Vyberte si sedák Trade Concept a objednejte si ho na adrese https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/trade-concept-sedak-prosivany-heda-tm-modra-zluta-40-x-40-cm.