Novinkou na trhu – FK Prkénko na krájení – Klasik – rozměry 35,5 x 15,5 cm!


V kuchyni každý z nás využívá různé pomocníky, ať už se jedná o kuchyňský robot, varnou konvici, či hrnce a pánve. Pro milovníky vaření, ale také pro ty, kteří tráví v kuchyni jen minimum času, je důležité mít po ruce kvalitní prkénko na krájení. Proto bylo na trh představeno nové prkénko od značky FK – FK Prkénko na krájení – Klasik.

Stylové dřevěné prkénko na krájení

FK Prkénko na krájení – Klasik je nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také skvělým doplňkem do každého interiéru. Dřevěné prkénko vypadá velmi elegantně, a proto se hodí do každé moderní i rustikální kuchyně.

Rozměry prkénka jsou 35,5 x 15,5 cm. Díky svému velkému rozměru a robustnosti je zaručena snadná manipulace i s většími potravinami. Navíc je prkénko vyrobeno ze 100 % přírodního dřeva, které je odolné proti vývoji bakterií a zápachu.

Pokud tedy hledáte praktický, ale zároveň stylový kousek do své kuchyně, FK Prkénko na krájení – Klasik je tou správnou volbou pro vás. Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.

Bezpečnost v kuchyni

Když mluvíme o přípravě jídla, vždy musíme myslet také na bezpečnost. FK Prkénko na krájení – Klasik je navrženo tak, aby minimalizovalo riziko řezných zranění. Zpracováno je s množstvím hladkých ploch a zkosených hran, které umožní, aby nože snadno prošly potravinou a ne zápěstím uživatele.

Navíc je dřevěné prkénko lehce nakloněné, což zajišťuje stabilitu při krájení. Pokud tedy hledáte bezpečný a stabilní pomocník do kuchyně, FK Prkénko na krájení – Klasik by mělo být vaší volbou.

Pokud vás FK Prkénko na krájení – Klasik zaujalo, můžete si ho objednat na stránkách Maliboo.cz, a to na následující adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/fk-prkenko-na-krajeni-klasik-35-5-x-15-5-cm.

Kuchyň

Proč si pořídit FK Prkénko na krájení – Klasik?

Pokud ještě váháte, jestli si na trh právě představené FK Prkénko na krájení – Klasik pořídit, zde je několik důvodů, proč byste neměli váhat:

  • Designové dřevěné prkénko na krájení, které se hodí do každého interiéru
  • Velikost 35,5 x 15,5 cm pro snadnou manipulaci s potravinami
  • Vyrobeno ze 100 % přírodního dřeva odolného proti bakteriím a zápachu
  • Minimalizuje riziko řezných zranění díky hladkým plochám a zkoseným hranám
  • Lehce nakloněný povrch zajišťuje stabilitu při krájení
  • Skvělý tip na dárek pro milovníky vaření

Pokud tedy hledáte praktický a stylový pomocník do kuchyně, FK Prkénko na krájení – Klasik je tou pravou volbou.