Novinka! Přírodní masivní konferenční stolek Enorma od Moebel Living s rozměry 100 x 50 cm


Novinka! Přírodní masivní konferenční stolek Enorma od Moebel Living

Vzhledem opravdu masivní

Přírodní konferenční stolek Enorma zaujme na první pohled svým opravdu masivním vzhledem. Stůl je ručně vyráběný z masivního sheeshamového dřeva se zachováním jeho přírodního odstínu. Tento konferenční stůl bude skvělou volbou, pokud toužíte po nábytku, který zaujme svým masivním a robustním vzhledem.

Praktické úložné prostory

Jistě si zamilujete také praktický úložný prostor ve formě zásuvky, kam snadno uložíte svůj inventář. Konferenční stůl Enorma je nejen vizuálně atraktivní, ale také velmi praktický. Pokud máte rádi po ruce všechny nezbytnosti při práci nebo pohodovém posezení při kávě s přáteli, tento stůl je pro vás dokonalou volbou. Jedině tak můžete být stoprocentně připraveni na všechno, co se vám přihodí.

Nadčasový design

Nadčasový design stolku perfektně doladí moderně i klasicky laděné interiéry. Při výběru konferenčního stolku je důležité brát v úvahu nejen jeho praktičnost a rozměry, ale i design. Pokud chcete, aby váš interiér vypadal sofistikovaně a elegantně, konferenční stůl Enorma bude tou nejlepší volbou.

Pokud jste zaujatí tímto nádherným konferenčním stolem, neváhejte a kupte si ho hned teď! Určitě nebudete litovat.

Přírodní masivní konferenční stolek Enorma od Moebel Living

Návod na údržbu

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Úložná zásuvka konferenčního stolku Enorma od Moebel Living

Chcete-li si být jisti delší životností vašeho konferenčního stolu Enorma, dodržujte návod na údržbu. Potom vám bude sloužit po mnoho let a bude se vyjímat krásně v jakémkoliv interiéru.