Nové sprchové dveře Ravak Nexty s šířkou 110 cm – Skvělá volba pro moderní koupelnu


Sprchové dveře bez vaničky

Sprchové dveře Ravak Nexty jsou bez vaničky, což znamená, že se jedná o moderní řešení pro koupelny. Díky tomu se instalují snadno a rychle. Kromě toho mohou pomoci ušetřit prostor v koupelně, což je skvělé pro malé koupelny.

Černé barvy profilů

Černá barva profilů je perfektní volbou pro moderní koupelny, kde se často používají materiály jako kámen nebo beton. Černá barva dodá dveřím elegantní a stylový vzhled.

Výplň z čirého skla bez dekoru

Výplň sprchových dveří Ravak Nexty je z čirého skla bez dekoru, což vytváří minimalistický a moderní vzhled. Výhodou čirá výplň je, že umožňuje propustit více světla a světlo tak může vytvořit zajímavé efekty v koupelně.

Technologie RAVAK AntiCalc®

Produkt Ravak Nexty je opatřen technologií RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým a snadněji se udržuje čistý. Tato technologie také snižuje vyskytování vodního kamene a usnadňuje tak údržbu dveří.

Otočný systém otevírání

Sprchové dveře Ravak Nexty jsou vybaveny otočným systémem otevírání. To znamená, že dveře lze otevírat dovnitř i ven. Tento systém umožňuje snadné používání dveří pro každého.

Levá i pravá orientace

Sprchové dveře Ravak Nexty jsou vhodné pro levou i pravou orientaci. To znamená, že dveře lze instalovat na jakoukoli stranu koupelny.

Pokud hledáte moderní a elegantní řešení pro svou koupelnu, jsou sprchové dveře Ravak Nexty perfektní volbou. Díky technologii RAVAK AntiCalc® a čirá výplň skla bez dekoru jsou tyto dveře nejen stylové, ale také snadno udržovatelné. Navíc otočný systém otevírání a možnost instalace na levou i pravou stranu koupelny dělají z těchto dveří funkční a praktickou volbu pro každou koupelnu.

Tady si můžete sprchové dveře Ravak Nexty zakoupit

Sprchové dveře Ravak Nexty
Sprchové dveře Ravak Nexty - detail