Nová rohová sedací souprava SADO v levém provedení v barvě Flores 22!

Chystáte se na rekonstrukci obývacího pokoje a potřebujete novou sedací soupravu? Pak byste měli vědět, že na trhu se objevil nový kousek – rohová sedací souprava SADO v levém provedení v barvě Flores 22.

Rohová sedací souprava SADO

Popis soupravy

Tato rohová sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, díky kterým vám bude sloužit dlouhá léta. Má rozměry 272 x 95 x 192 cm a je k dispozici v levém i pravém provedení.

Barva Flores 22, kterou je tato souprava opatřena, je moderní a stylová. Skvěle se hodí k celkovému designu vašeho interiéru.

Proč si pořídit právě rohovou sedací soupravu SADO?

Jde o univerzální kousek nábytku, který bude skvěle sloužit nejen při trávení volného času u televize nebo u knihy, ale také jako místo k posezení pro vaše návštěvy. Navíc se snadno promění v pohodlné lůžko pro hosty přespávající u vás doma.

Rohová sedací souprava SADO

Výhodou této rohové sedací soupravy je její pohodlnost. Díky ergonomickému tvaru opěradel a sedaček si můžete užívat spoustu pohodlí a relaxovat.

Závěr

Pokud tedy hledáte kvalitní a pohodlnou rohovou sedací soupravu, která vám bude dlouho sloužit, nemusíte hledat dál. Zajděte na stránky www.bestnabytek.cz a objednejte si rohovou sedací soupravu SADO v levém provedení v barvě Flores 22.