Nová bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado s výpustí – elegantní černá/chrom kombinace CO145.5KCMATC


Pokud se rozhodujete pro úpravu vaší koupelny, určitě byste si měli všimnout nové bidetové baterie RAV SLEZÁK Colorado s výpustí. Tento produkt nabízí nejenom kvalitu, ale i moderní vzhled. Nový model CO145.5KCMATC přichází s černou barvou v kombinaci s chromem, díky které bude vaše koupelna vypadat nejenom moderní, ale i luxusně.

Páková stojánková BIDETOVÁ BATERIE s výpustí

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado nabízí nejenom vzhled, ale i praktičnost. Jedná se o pákovou stojánkovou baterii s výpustí, která bude perfektním doplňkem každé moderní koupelny.

Baterie má výšku 14,3 cm, díky čemuž se dokonale hodí pro každodenní využití. Stojánková konstrukce zajišťuje umístění baterie na správném místě a vždy na dosah ruky.

V černé barvě v kombinaci s chromem

Elegantní kombinace černé a chromu je pro novou bidetovou baterii RAV SLEZÁK Colorado charakteristická. V kombinaci s matným povrchem bude tato baterie dokonalým doplňkem vaší koupelny a skvěle zapadne do celkového designu.

Díky tomu, že je baterie vyrobená z kvalitních materiálů, je odolná vůči korodování a má dlouhou životnost.

S matným povrchem. Připojení flexi hadiček G 1/2″“

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado je vybavena matným povrchem, který dodává eleganci a luxusní vzhled celému produktu.

Pro připojení baterie k vodovodnímu kohoutku slouží flexi hadičky G 1/2″“, které jsou součástí balení. Díky nim je instalace rychlá a jednoduchá.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado s výpustí

Závěr

Pokud hledáte baterii, která splňuje všechny požadavky na kvalitu, design a praktičnost, neváhejte a zvolte novou bidetovou baterii RAV SLEZÁK Colorado s výpustí. Elegantní černá/chrom kombinace a matný povrch dodají vaší koupelně klasický styl a luxusní vzhled.

Ušetřete čas i peníze a objednejte si tento produkt na adrese https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/bidetova-baterie-rav-slezak-colorado-s-vypusti-cerna-chrom-co145-5kcmatc ještě dnes!