Masivní sheeshamový konferenční stolek Giraco – elegance a kvalita do vaší obývacího pokoje


Jednoduchý design s kvalitními materiály

Konferenční stolek Giraco si oblíbí všichni, kteří milují kvalitní materiály a čistý, jednoduchý design. Deska stolu je vyrobena z masivního sheeshamového dřeva a je usazena na kovovou, černě lakovanou podnož inspirovanou industriálním stylem.

Moderní styl a útulná atmosféra

Jednoduché linie a kvalitní materiály stolku Giraco vnesou do každého interiéru moderní styl a útulnou atmosféru. Stůl je velmi stabilní a pevný, takže na něm můžete bez obav umístit těžší věci, například kávovou knihu, květinovou aranži nebo dekorativní ozdoby.

Vhodný pro různé interiéry

Díky svému jednoduchému designu se stůl Giraco hodí do různých typů interiérů. Vypadá skvěle v moderních bytech, ale také v tradičních obydlích. Pokud máte rádi minimalistický styl a přírodní materiály, tenhle konferenční stolek bude trefou do černého.

Moebel Living

Doporučená údržba

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a stylový konferenční stolek pro váš obývací pokoj, Giraco je tím pravým řešením. Vyberte si ho z nabídky naší společnosti Interierio.cz a přesvědčte se o jeho kvalitě a všestrannosti.