Keramická váza DekorStyle v černo-zlatém provedení: Velkolepá dekorace pro váš domov


Keramická váza DekorStyle v černo-zlatém provedení:

Velkolepá dekorace pro váš domov

Tato dekorativní váza obohatí aranžmá obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo předsíně. Díky svému velkolepému vzhledu je vhodná pro různé druhy květin a rostlin, ale také jako samostatná dekorace.

Váza je vyrobena z černé matné keramiky se zlatým okrajem, což jí dodává exkluzivní a luxusní vzhled. Díky pečlivému zpracování je váza velmi kvalitní a odolná. Váza vás ohromí svou strukturou a barvami ve stylu Glamour.

Váza je pokryta ochrannou vrstvou, což ji chrání před poškozením. Nicméně, váza může být propustná pro vodu a nemůžeme poskytnout 100% záruku na nepropustnost. Aby bylo zajištěno, že váza nezanechá na povrchu nežádoucí stopy, jsou na spodní straně vázy připevněny protiskluzové nožičky.

Váza DekorStyle je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a přitažlivý prvek pro své interiéry. Rozměry vázy jsou průměr 11,5 cm a výška 16 cm.

Keramická váza DekorStyle v černo-zlatém provedení

Pokud vás keramická váza DekorStyle zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách www.nabytekprehledne.cz. Váza bude skvělou investicí, kterou si užijete po mnoho let.