Herní křeslo L611 v růžové, šedé a černé látce – luxusní zážitek při hraní her

Ve světě počítačových her je pohodlné základ, který nám umožní hrát v pohodlí a se správnou ergonomií, velmi důležité. Jednou z nejvhodnějších možností, kterou můžete zvolit, je herní křeslo L611. Elegantní a moderní křeslo, které zapadne do každé místnosti. Křeslo je vhodné pro děti, teenagery i dospělé. Díky barevné kombinaci se skvěle hodí do pokojů i kanceláří. Má výborné ergonomické rozvržení a je zárukou pohodlného sezení při herních večerech.

Herní křeslo L611 je k dostání na stránkách www.crosta.cz za skvělou cenu.

Hlavní výhody herního křesla L611

Atraktivní sportovní provedení

Křeslo je vybaveno sportovním designem, který dokonale koresponduje s hraním her. Jeho vzhled je pro mnoho hráčů key feature, jelikož si málokdo chce hrát v nudném křesle.

Ergonomicky tvarovaná sedací část

Herní křeslo L611 má ergonomicky tvarovaný sedák, který zajistí správnou polohu těla a velmi pohodlné sezení i po celé hodiny hraní.

Kostrukce z ocelových trubek

Kostru křesla tvoří ocelové trubky, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.

Čalouněné područky

Područky křesla jsou čalouněné, díky čemuž jsou velmi pohodlné na dotek.

Cena

Vzhledem k vysoké kvalitě a ergonomicky tvarovanému designu je cena křesla velmi přijatelná.

Potah je kombinací černé, šedé a modré látky s decentním prošíváním celého křesla. Kostra je z ocelových ohýbaných trubek. Ruce si můžete pohodlně položit na čalouněné područky, které jsou potažené černou a šedou látkou.

Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý nylonový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen kolečky, která jsou vhodná na koberce.

Rozměry:

-šířka: 63 cm

-hloubka: 60 cm

-výška: 103-113 cm

-výška sedu: 42-52 cm

Zkuste herní křeslo L611 pro nový a dokonalý herní zážitek!