Eka Kontinentální postel Smoth – Cassablanca s látkou Trinity (2314) šedá (160×200 cm)

ým prostorem. Matrace je taštičková a polstrovaná, aby poskytovala optimální podporu těla během spánku. Na vrcholu matrace je umístěn topper, který poskytuje další vrstvu pohodlí a zvyšuje celkovou výšku postele. Kontinentální postele jsou obecně více nadýchané, což zajišťuje vysokou kvalitu spánku a zlepšuje celkový komfort.

ČALOUNĚNÍ POSTELE – TRINITY (2314) ŠEDÁ
Smoth – Cassablanca, kontinentální postel od značky Eka, je vybavena čalouněním z látky Trinity (2314) v barvě šedá. Tuto látku lze charakterizovat jako jemnou, vysoko kvalitní a příjemnou na dotyk. Je vyrobená z 100% polyesteru, což zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Barva šedá je neutrální a diskrétní a perfektně zapadne do různých interiéru. Celkově tedy čalounění posteli Smoth – Cassablanca dodává posteli moderní a nadčasový vzhled.

TAŠTIČKOVÁ MATRACE – ZÁKLAD POSTELE
Matrace je nejdůležitější součástí každé postele a tento fakt platí také pro kontinentální postele. Smoth – Cassablanca má taštičkovou matraci, což znamená, že obsahuje mnoho malých kapes, které jsou naplněny pružinami. Tyto pružiny se dokážou přizpůsobit tvaru těla a podporují centrální část těla, což zase zlepšuje postavení páteře. Každá pružina pracuje samostatně a zabraňuje tak přenosu pohybu od jedné strany matrace na druhou. Tento fakt je velmi významný, protože umožňuje dokonalý spánek i pro partnery s rozdílnými nároky na tvrdost matrace.

PEVNÝ PODKLAD – ZÁKLAD POSTELE
Základna kontinentální postele je důležitá pro celkovou stabilitu a komfort při vstávání. Smoth – Cassablanca má solidní základ s výškou 30 cm, který zajišťuje dostatečnou podporu celé postele. Navíc je vybaven úložným prostorem, který nabízí spoustu místa pro skladování věcí. Věci ve skříni se tím už nebudou třídit, ale rovnou uschovávat na dosah ruky.

VRCHNÍ POLOHA – TOPPER
Eka Kontinentální postel Smoth – Cassablanca je také vybavena vrchním polštářem (topperem), který má tloušťku 5 cm a zvyšuje tak celkovou výšku postele na 60 cm. Topper je vyroben z pěny a dodává posteli další vrstvu pohodlí. V kombinaci s taštičkovou matrací zaručuje kontinentální postel jedinečný komfort i během spánku.

ZÁVĚR
Eka Kontinentální postel Smoth – Cassablanca s látkou Trinity (2314) šedá a rozměrem 160×200 cm je nadstandardní postel nabízející nekompromisní pohodlí a kvalitu spánku. Je vybavena prémiovou taštičkovou matrací, vysokou a stabilní základnou s úložným prostorem a vrchním polštářem – topperem. Díky svému modernímu designu a neutrální barvě látky šedá zapadá do všech interiérů. Navíc umístění odkazu na nabytekprozivot.cz v doprostřed textu článku nabízí možnost snadného nákupu této postele.