Cihlově oranžová sametová rohová rozkládací pohovka Ghado Moor 335 cm – dokonalý kousek pro váš obývací pokoj

Toužíte po chvíli klidu v tomto moderním rychlém světě? Ghado Moor je pravá volba pro každého, kdo hledá jemnou pohovku. Kombinace modernistického designu s prošívanými polštáři a štíhlou kovovou podnoží dodává pohovce nadčasový charakter a vytváří pocit rovnováhy. Moderní, na dotek hebké, sametové čalounění vytváří společně s podnoží atraktivní celek, který do všeho domova vnese prvek luxusu a novodobou eleganci.

Cihlově oranžová sametová rohová rozkládací pohovka Ghado Moor 335 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylovou pohovku pro svůj obývací pokoj. Příjemným bonusem je možnost pohovku Moor snadno přeměnit na prostornou postel pro hosty, díky variabilní podnožce. Dolaďte svůj interiér k dokonalosti s řadou Moor. Pozn.: Polštáře jsou součástí balení.

Liquid Blocked látka

Tato pohovka je vybavena speciální Liquid Blocked látkou, která pomaleji sají tekutiny, což zabraňuje jejich prosáknutí a poškození sedačky. Při včasném otření znečišťující tekutiny nedojde k jejímu prosáknutí. Toto je uvítací funkce pro majitele domácích zvířátek a malých dětí, kteří mohou sem tam něco prolít.

Výroba na zakázku a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto prosím, zvažte pečlivě vaši volbu před nákupem.

Čištění

K čištění pohovky doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud je potřeba nějakou flek odstranit, zkuste nejprve odstranit tekutinu s houbičkou namočenou ve vodě a poté použijte speciální čistící prostředek na textil. Nikdy nečistěte výrobek alkoholem nebo topením!

Rohová pohovka Ghado Moor 335 cm

Pro svůj extrémně moderní design byla pohovka Ghado Moor zařazena do kategorie „pohovky pro město“ – vhodné pro současný byt v centru města. V souladu s tímto novodobým designovým směrem přináší tato pohovka do vašeho domova nevídanou eleganci a luxus.

Rohová pohovka Ghado Moor 335 cm

Jedinou nevýhodou této pohovky může být obtížnost s výběrem kávového stolku, který by s touto krásnou pohovkou dokonale ladil.