BRW Vitrína Bawaria DWIT1DL – luxusní úložný prostor pro váš domov


Provedení

Praktická 1-dvéřová vitrína DWIT1DL v levém provedení má dvířka s otvíráním na levou stranu. Vitrína obsahuje 4 police a jednu zásuvku. Zásuvka je na válečkových kolejničkách.

Tato vitrína je nejen praktická, ale i velmi elegantním doplňkem do vašeho interiéru. Krásná kolekce nábytku BAWARIA, do které tato vitrína patří, totiž nabízí nábytek v klasickém stylu, který je nejen krásný, ale i praktický.

Zásuvku na válečkových kolejničkách oceníte zejména při častém používání, protože se otevírá velmi lehce. Celkový design vitríny je velice elegantní a rustikální, díky čemuž se snadno zapadá do různých interiérů.

Krásná kolekce nábytku BAWARIA

Program BAWARIA obsahuje celkem 31 prvků v barevném provedení ořech vlašský (dvířka) a kaštan (korpus).

Program BAWARIA je velmi oblíbený zejména díky svému designu. Masivní dvířka s hlubokými výřezy, patinované mosazné úchytky, ozdobné sklo vitrín, oblé tvary říms, soklů a nožiček – to vše vytváří na nábytku rustikální charakter.

Navíc je kolekce BAWARIA velmi variabilní, takže si můžete vybrat z různých prvků a sestavit si nábytek přesně podle svých představ.


BRW Vitrína Bawaria DWIT1DL

Obrázek: BRW Vitrína Bawaria DWIT1DL

Pokud tedy hledáte kvalitní a elegantní nábytek, který bude skvěle plnit svůj účel, kolekce BAWARIA od BRW je tou správnou volbou pro vás. A když už budete nakupovat, nezapomeňte se podívat i na tuto krásnou 1-dvéřovou vitrínu DWIT1DL.

Pro více informací o vitríně a celé kolekci BAWARIA navštivte stránku www.naradi-cz.cz/produkt/brw-vitrina-bawaria-dwit1dl-3.