Botník BABIL v elegantní antracitové a bílé barvě


V každé domácnosti se občas stane, že se boty ztratí nebo jsou rozházeny různě po bytě. Proto je potřeba mít v každé koupelně, předsíni či ložnici botník, který zaručí, že se boty budou nacházet na jednom místě. Botník BABIL je elegantním doplňkem každé místnosti a zaručuje dostatek prostoru pro až 9 párů bot.

Designový botník v antracitové barvě

Botník BABIL v antracitové barvě se skvěle hodí k moderním interiérům. Jeho neobvyklý tvar zajistí, že může být umístěn do koutku místnosti nebo stát jako zajímavý doplněk v rohu. Jeho elegantní design dodá každému bytu nebo domu nadčasovou eleganci, ze které se budete těšit.

Polstrovaný bílý sedák

Všechny kousky nábytku značky SKVELÝ NÁBYTEK mají svůj šmrnc a Botník BABIL není výjimkou. Svému názvu dělá čest i v tom, že má velmi pohodlný bílý sedák, na který si můžete sednout a snadno si obout boty. Díky tomu, že je sedák polstrovaný, ještě více podtrhuje jeho luxusní vzhled.

Proč si vybrat botník BABIL?

  • Dostatek úložného prostoru: Botník BABIL pojme až 9 párů bot, takže máte dostatek místa pro uložení bot pro vás i pro vaši rodinu.
  • Elegantní design: Antracitová barva se skvěle hodí k moderním interiérům a jeho netradiční tvar dodá každé místnosti nadčasovou eleganci.
  • Polstrovaný bílý sedák: Botník má pohodlný sedák, na který si můžete při obouvání bot snadno sednout.

Botník BABIL v elegantní antracitové a bílé barvě

Závěr

Botník BABIL je praktický a elegantní doplněk do každého domu či bytu. Dostatečný úložný prostor, polstrovaný sedák a nadčasový design jsou jenom některé z mnoha výhod, proč si právě tento botník vybrat. Nejlepší na všem je, že botník můžete zakoupit na SKVELÝ NÁBYTEK s doručením rovnou k vám domů.