BIZZOTTO Konzolový stolek DISTRICT – Stylový kousek do moderního interiéru

Designový konzolový stolek DISTRICT od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je moderní kousek, který se skvěle hodí do jakéhokoliv moderního interiéru. Stolek má 4 nohy ze zdvojeného tenkého kovu s černou práškovou úpravou, které ho dodávají prémiový vzhled. Na vrcholu stolu se pak nachází deska z masivního dřeva kaučukovníku o rozměrech 39×140 cm, která podtrhuje celkový styl tohoto kousku nábytku.

Sladí se s čím?

Konzolový stolek DISTRICT je velmi moderní a krásný a jeho světlá barva se hodí jak do světlých, tak tmavých interiérů. Nejlepší využití najde tam, kde rádi vystavíte své umělecké předměty, dekorační prvky nebo rostlinky. Dokonalou kombinaci vytvoříte s dalšími produkty řady DISTRICT, jako jsou židle, stoly nebo skříně.

Technické specifikace

  • Materiál nohou: tenký kov
  • Barva nohou: černá
  • Materiál desky: kaučukové dřevo
  • Barva desky: světlá, přírodní
  • Rozměry: 79x39x140 cm

Montáž: Stůl je dodáván v demontovaném stavu a je nutné složit nohy a desku podle přiloženého návodu.

Péče: Pravidelně ošetřujte stůl speciálním balzámem na lakované povrchy, případné nečistoty z desky odstraňujte mokrým hadříkem.

Pro více informací o konzolovém stolku DISTRICT od BIZZOTTO a pro nákup navštivte tuto stránku. Tento stylový kousek nábytku je určitě důstojným zpestřením vašeho interiéru!

BIZZOTTO Konzolový stolek DISTRICT
Detail konzolového stolu DISTRICT
Detail konzolového stolu DISTRICT