Bílá dubová komoda TEMAHOME DANN s kovovou podnoží – praktický a elegantní kus nábytku

Komoda DANN od značky TEMAHOME je velice stylovou komodou jednoduchého designu a velmi jemné barevné kombinace. Tato komoda skvěle doplní interiéry zařízené ve skandinávském duchu a vnese do nich příjemnou atmosféru a moderní, svěží styl.

Bílá dubová komoda TEMAHOME DANN s kovovou podnoží

Komoda pro moderní bydlení

Komoda DANN osloví všechny milovníky moderního bydlení. Její čistý design a svěží bílá barva společně s kovovou podnoží dodají Vašemu interiéru na eleganci a originalitě. Komoda je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a výrobní proces je pečlivě kontrolován, což garantuje jeho trvanlivost i odolnost během let užívání.

Vysoce praktická komoda

Komoda DANN se vyznačuje nejen svým krásným vzhledem, ale také velice praktickým uspořádáním prostoru. Má celkem čtyři vysoké zásuvky, které poskytnou dostatek místa pro uskladnění oblečení, prádla, nebo dalších věcí potřebných k běžnému užívání. Navíc, jednotlivé zásuvky jsou velmi hladce posuvné, takže s nimi nebude mít nikdo žádné problémy.

Návod k údržbě

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud hledáte praktický a elegantní kus nábytku, který opticky zvýrazní Váš interiér, neváhejte a vyberte si bílou dubovou komodu TEMAHOME DANN s kovovou podnoží.

Detail komody DANN

UPOZORNĚNÍ: Cena se může měnit v závislosti na aktuálních akcích a slevách. Prosím, potvrďte si aktuální cenu na stránkách nabytekprozivot.cz.